Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
102 400 €
200 276.99 лв.

(1 347 €, 2 634.50 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:20 на 7 април, 2026 год.
Обявата е посетена 125 пъти.
Площ:
76 m2
Етаж:
1-ви от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Home2U недвижими имоти представя на Вашето внимание южен, ДВУстаен апартамент в новострояща се жилищна сграда
създадена за хора, които ценят комфорт, стил и качество.
Сградата е бутикова, с ограничен брой апартаменти, БЕЗ такса поддръжка!
Разположена е в тиха и спокойна зона на Равда само на минути от морето, центъра на Равда и Несебър.
Жилището е с обща площ 76кв.м, разпределени във всекидневна с кухненски кът, зона за хранене и балкон, спалня, антре и баня с тоалетна. Изцяло южно изложение.
Инвестиция в уют и престиж! Жилищата ще бъдат завършени до ключ с поставен климатик.

Сградата е проектирана така, че да осигури светлина, функционалност и дългосрочна стойност практичен избор както за лично ползване, така и за инвестиция..
Планировката е съобразена с новите строителни тенденции и изисквания - рационални общи части изпълнени с висококачествени материали за дълъг живот и лесна поддръжка.

Сега е моментът да си резервирате имот на предпочитан етаж, както и парко място или гараж.

Код на имота: 237981
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
Обява: 1b177555000038514

102 400 €
200 276.99 лв.
(1 347 €, 2 634.50 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Равда