Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
112 000 €
219 052.96 лв.

(1 349 €, 2 638.41 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:09 на 20 април, 2026 год.
Обявата е посетена 205 пъти.
Площ:
83 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

Home2U недвижими имоти представя за продажба обзаведен тристаен апартамент в Свети Влас
Имотът е с чиста площ от 83 кв.м., като квадратурата е без включени общи части.

Разпределението включва просторна дневна с трапезария, две самостоятелни спални, баня, отделна тоалетна, антре и тераса.

Апартаментът се продава с наличното обзавеждане. Към обявата е приложена примерна схема на разпределение.
Комплексът се намира в близост до плажа, централната част на града и яхтеното пристанище Марина Диневи.

Локацията е подходяща както за целогодишно ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

В цената е включено паркомястото!

Бонус - платена такса за цялата 2026 година!

Компанията съдейства за покупка с ипотечен кредит при преференциални условия.

За повече информация и оглед се обадете на посочените телефони и цитирайте код 132199
Особености
Тухла
С паркинг
Интернет връзка
Обзаведен
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1c177667259561796

112 000 €
219 052.96 лв.
История на цената
(1 349 €, 2 638.41 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, гр. Свети Влас